درباره

Jhon Doe

داستان من

سلام عرض ادب و احترام خدمت کاربر محترم :

اینجانب مسلم برهانی لیسانس نرم افزار از دانشگاه اسرار با معدل 17 می باشم. چندین سال در زمینه برنامه نویسی کار کردم زبان های pascal,c,c++,c#,asp و طراحی photoshop, premiere, corel studio و... در ادامه چندین سال به صورت تخصصی پس از دوران سربازی در زمینه وب کار کردم . با شرکت هایی زیادی از جمله شرکت کانون ، پلاستیک خورشید و پویش پرداز (https://mobileyabi.com) در ادامه در زمینه شبکه کار کردم و دوره mcse2012 در موسسه رشد گذراندم و پشتیبان شبکه، سخت افزارو نرم افزار شرکت پویش پرداز در حال حاضر می باشم. در ادامه پروژه کلیپ آموز یکی از موفق ترین پروژههایی که به پایان رساندم : (https://clipamooz.ir) برنامه نویسی را دوست دارم و علاقه فراوان به انجام پروژه و آموزش در این زمینه می باشم.

دیدن رزومه

قابلیت ها

مهارت های برنامه نویسی

آندروید
60%
جیکوئری و جاوا اسکریپت
75%
اچ تی ام ال و سی اس اس
90%
پی اچ پی
95%

مهارت های دیگر

تجربیات

طراح ارشد

طراح ارشد محل شرکت بازار انویتو

1390
-
در حال حاضر

بعد از دوران سربازی برنامه نویسی خود را در زمینه آندروید و وب شروع کردم و با پروژه های مختلف ادامه دادم تا با شرکت پویش پرداز آشنا شدم که در این شرکت علاوه بر امورات فنی شرکت ، در پروژه ها همکاری داشته و بخشی از برنامه نویسی های پروژه ها به این حقیر واگذار می گردد.

تکنیسین فنی

مسئول بخش فنی شرکت پلاستیک خورشید

1387
-
1389

این زمان دوران سربازی رو میگذروندم و به صورت پاره وقت برای شرکت پلاستیک خورشید امورات فنی اعم از پشتیبانی شبکه ، فروش اینترنتی ، عیب یابی سخت افزارها و راه اندازی نرم افزارها ، دوربین های مدار بسته را تجربه کردم.

مسئول فنی

مسئول فنی شرکت کانون

1380
-
1385

در شرکت کانون امورات خرید و اسمبل کردن سیستم ها ، همچنین عیب یابی و نصب نرم افزارهای مورد نیاز و در پروژه های نصب و راه اندازی شبکه شرکت می کردم و دوران دانشگاه رو با انجام پروژه های دانشجویی میگذروندم.

آموزش

0
-
0

کارشناسی ارشد

...

اگر آینده عمری باقیماند به سمتش خواهیم رفت . انشاء الله


1394
-
1394

مدرک شبکه

دوره MCSE2012

از دوران جوانی که با شرکت کانون همکاری می کردم در پروژه های نصب و راه اندازی شبکه شرکت می کردم اما بعضی مکان ها که میخواستم شبکه ای راه بیاندازم میگفتند مدرکی هم داری لذا رفتم یک دوره شرکت کردم.

1383
-
1387

مدرک کارشناسی

مهندسی نرم افزار دانشگاه اسرار

این ایام با تلاش فراوان درس می خواندم و با شرکت کانون همکاری می کردم و پروژه های دانشجویی را برای دیگر دانشجو ها انجام میدادم و در نهایت با کسب معدل 17 با رتبه 8 دانشگاه فارغ التحصیل گردیدم.

نمونه کار

Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری
Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری
Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری
Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری
Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری
Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری
Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری
Portfolio Image

پروژه عالی

وب سایت ، نام تجاری

مشتریان

وبلاگ

خدمات بیمه پاسارگاد را بیشتر بشناسید

بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود ،طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد .

ادامه مطلب

سخنان گوهر بار

ادامه مطلب

نرم افزار های کاربردی

نرم افزارهای کاربردی که نیاز هست مدرسین برای توسعه آموزش های خود استفاده کنند قرار می گیرد. در اینجا نرم افزار ها به صورت تفکیک ارائه شده است.

برای پیاده سازی سریعتر و ساده تر HTML / CSS نیاز به ابزار بهتری داریم، همینطور برای توسعه PHP نیز محیط برنامه نویسی و ابزاری که بتواند فضای اجرایی یک سرور LAMP را برای ما ایجاد نماید، نیاز است. در این بخش فایلهای مربوطه و طریقه نصب ابزارها ، تشریح شده اند.

ادامه مطلب

28 نکته کلیدی در حفظ و نگهداری چاپگر

نکاتی در حفظ و نگهداری از پرینتر در روز گار امروزی گسترش استفاده کاربران از پرینتر ها در مصارف اداری و خانگی خود شاهد هستیم حساسیت های زیادی برای نگهداری صحیح وجود دارد به حداقل رساندن آسیب های دستگاه کمک کند . کارتریج ، درام ، تونر از لوازم مهم هر پرینتر می باشد که در صورت عدم توجه به این قطعات دچار هزینه های فراوان خواهیم شد.

ادامه مطلب

تماس

کاربر عزیز منتظر پیامتون هستم

اطلاعات تماس

  • ایران - مشهد
  • +98 9153018177
  • +98 9153018177
  • borhani_mo@yahoo.com
  • کلیپ آموز